fbpx

Instrukcja obsługi kalendarza

Opublikowane przez OptimismoCompartido w dniu

Zapraszam Cię w podróż.

Podróż w głąb siebie, w celu rozliczenia się z rokiem, który trwa oraz aby odpowiednio złapać wiatr w żagle na rok kolejny.

kalendarz hiszpański

Idealny do tego jest kalendarz OptimismoCompartido, a wraz z nim wpisy poświęcone pomocy w jak najlepszym jego używaniu.

W kolejnych wpisach tej serii chcę przedstawić Ci najważniejsze strony oraz jak z nich korzystać. Chcę, aby udało Ci się obrać odpowiedni kierunek oraz aby kompas w postaci kalendarza doprowadził Cię w każde wymarzone miejsce.

rozkład tygodniowy

Pokażę Ci, jak określić cele na cały rok oraz jak rozbijać je na mniejsze kroki. O tym będzie pierwszy wpis. Kolejne będą dotyczyć pobudzania wyobraźni, ustalania budżetu, skupiania się na danym miesiącu, przygotowania świątecznego, koła życia (czyli tego co jest najważniejsze). Pomogę Ci wypełnić strony kalendarza, żeby jak najlepiej z niego skorzystać.

Mam nadzieję, że nie możesz się doczekać, tak samo jak ja.

plan budżetu

Sugerowałabym poświęcić czas w samotności na początkową pracę z kalendarzem i tymi wpisami, tak, aby faktycznie przemyśleć sobie wszystko i mieć wyraźną wizję swojej najbliższej przyszłości.

K.


3 komentarze

Jessica Alvaro · 16 sierpnia 2019 o 21:48

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że Twój kalendarz kilka razy uratował mnie przed przepracowaniem :). Polecam każdemu, kto chce ujarzmić zbyt krótką dobę!

    optimismocompartido · 19 sierpnia 2019 o 08:17

    Bardzo dziękuję za te słowa 🙂 Cieszę się, że kalendarz spełnia swoje zadanie 🙂

Mój plan na egzamin DELE · 26 października 2020 o 06:52

[…] exceliczki, stworzyłam sobie plik, który mam podzielony na kategorie (te same, które są w kalendarzu Optimismo Compartido), gdzie wypisałam wszystkie listy tematów oraz książki i miejsca w sieci, z których korzystam […]

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *