O mnie

Klaudia Bednarczyk
Mam na imię Klaudia, a to moja pozytywna przestrzeń.

Z wykształcenia jestem ekonomistą (specjalność: dystrybucja) i filologiem (język hiszpański, specjalność: tłumaczenia). Praktykę zawodową zdobywałam jako wsparcie techniczne w pewnej korporacji oraz jako organizator transportów, opiekun przewoźników i planista dostaw opakowań na produkcję w innej korporacji.

Prywatnie jestem żoną dr T. oraz mamą dwóch dziewczynek (E. 07/2016, J. 01/2018) i psa (Misia, maltańczyk 05/2014). Uwielbiam uczyć się języków obcych, czytać książki, spędzać czas z rodziną (na puzzlach, grach planszowych, basenie, spacerach), podróżować oraz planować (wszystko co się da).

Cały czas szukam swojego miejsca na ziemi. Jestem niepoprawną optymistką, która ma głowę w chmurach, milion pomysłów na siebie i jeszcze więcej marzeń do spełnienia. Z drugiej strony potrafię twardo stąpać po ziemi i ogarnąć wszystko, co wymaga ogarnięcia oraz pamiętać o wszystkim, co wymaga zapamiętania.

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w tej przygodzie w moim życiu.

Wpisy na blogu są publikowane w 3 sekcjach:

  • Organizacja – o zarządzaniu czasem, planowaniu, organizowaniu siebie oraz „instrukcje obsługi” kalendarza OptimismoCompartido
  • Motywacja – wpisy ogólnorozwojowe, motywacyjne, pozytywnie nastrajające do życia
  • Osobiste –  różne przemyślenia i polecajki
  • Podróże – planowanie podróży oraz wywiady z tym związane
  • Hiszpański – nauka hiszpańskiego, polecenia książek, stron itp.

W sklepie natomiast, możecie kupić optymistyczne produkty do organizacji siebie – w pełni zaprojektowane przeze mnie i wyprodukowane w Polsce.

Wersja hiszpańska bloga jest przeznaczona dla tych, którzy kochają hiszpański lub jest on ich rodzimym językiem. Staram się dodatkowo umieszczać słownictwo i ćwiczenia, aby mój blog w wersji hiszpańskiej mógł być podwójnie użyteczny,

Dziękuję, że współtworzysz ze mną OptimismoCompartido.pl