fbpx

O mnie

Klaudia Bednarczyk
Mam na imię Klaudia, a to moja pozytywna przestrzeń.

Z wykształcenia jestem ekonomistką (specjalność: dystrybucja) i filolożką (język hiszpański, specjalność: tłumaczenia). Praktykę zawodową zdobywałam jako wsparcie techniczne w pewnej korporacji oraz jako organizatorka transportów, opiekunka przewoźników i planistka dostaw opakowań na produkcję w innej korporacji.

Prywatnie jestem żoną dr T. oraz mamą dwóch dziewczynek (E. 07/2016, J. 01/2018) i psa (Misia, maltańczyk 05/2014). Uwielbiam uczyć się języków obcych, czytać książki, spędzać czas z rodziną (na puzzlach, grach planszowych, basenie, spacerach), podróżować oraz planować (wszystko co się da).

Cały czas szukam swojego miejsca na ziemi. Jestem niepoprawną optymistką, która ma głowę w chmurach, milion pomysłów na siebie i jeszcze więcej marzeń do spełnienia. Z drugiej strony potrafię twardo stąpać po ziemi i ogarnąć wszystko, co wymaga ogarnięcia oraz pamiętać o wszystkim, co wymaga zapamiętania.

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w tej przygodzie w moim życiu.

Wpisy na blogu są publikowane w 6 sekcjach:

W sklepie natomiast, możecie kupić optymistyczne produkty do organizacji siebie – w pełni zaprojektowane przeze mnie i wyprodukowane w Polsce.

Wersja hiszpańska bloga jest przeznaczona dla tych, którzy kochają hiszpański lub jest on ich rodzimym językiem. Staram się dodatkowo umieszczać słownictwo i ćwiczenia, aby mój blog w wersji hiszpańskiej mógł być podwójnie użyteczny,

Dziękuję, że współtworzysz ze mną OptimismoCompartido.pl