fbpx

MiríadaX

Opublikowane przez OptimismoCompartido w dniu

Dzisiaj chciałam bardzo króciutko polecić wszystkim tym, którzy znają język hiszpański, bądź portugalski stronkę miriadax.net. Jest to zbiór darmowych kursów online prowadzonych przez pracowników uczelni wyższych.

Strona ta daje szanse rozwoju w wielu dziedzinach, od nauk humanistycznych i literatury, przez dietetykę i kursy gotowania, po nauki ścisłe, czy kursy programowania.

Kursy przygotowane przez pracowników różnych uczelni są bardzo dobrej jakości. Materiał prezentowany jest za pomocą zwykłego tekstu, prezentacji PowerPoint, filmików oraz nagrań. Swoją wiedzę z każdego etapu kursu można sprawdzić dzięki testom oraz pracom, które należy składać online do sprawdzenia przez osoby prowadzące kurs lub też przez inne osoby biorące w nim udział.

Jeżeli cały materiał został opanowany, a testy ewaluacyjne zaliczone, można ubiegać się o certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

Ostatnie szkolenie, w jakim brałam udział było na temat Coachingu – była to dla mnie szansa nie tylko praktyki języka hiszpańskiego w takiej tematyce, ale również znacznego poszerzenia wiedzy w tym zakresie.

Serdecznie polecam tę stronkę – daje dużo możliwości rozwoju bez wychodzenia z domu.

miriadax

2 komentarze

Mój plan na egzamin DELE · 11 maja 2020 o 06:01

[…] C2. Dodatkowo przerabiam sobie różne kursy dostępne darmowo na różnych platformach. Od dawna korzystam z MiriadaX. Ostatnio testowałam Coursera, ale nie polecam, bo większość kursów możesz przerobić tylko 1 […]

Sposoby na naukę języków dla zapracowanych · 25 maja 2020 o 06:29

[…] wyrażenia i słownictwo. Ja na przykład podczas prasowania korzystam z kursów dostępnych na MiriadaX. Czasem coś trzeba kliknąć, jak trzeba przejść z jednej prezentacji do drugiej, ale to nie […]

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *