fbpx

Nauka języka z Optimismo Compartido

Opublikowane przez OptimismoCompartido w dniu

Nauka hiszpańskiego. Wątek ten wyniknął z różnych pytań, które od Was dostaję. Chciałabym jak najlepiej i najdokładniej udzielić na nie odpowiedzi, dlatego najlepiej jest to zrobić w formie wpisu.

Pamiętajcie, że jeśli jesteście zapisani na mój newsletter, możecie zrobić kilka ćwiczeń związanych ze słownictwem z danego tekstu.

Coraz częściej jestem pytana o to, jakie książki polecam, dla kogoś, kto chce dopiero zacząć. Jaki jest mój sposób na naukę nowego języka. Czy mogę polecić miejsca w sieci, gdzie te podstawy ktoś może zdobyć. Z tych pytań powstała inspiracja do stworzenia całej sekcji HISZPAŃSKI, gdzie będę zbierać dla Was różne informacje na temat miejsc w sieci, książek i innych spraw związanych z nauką języka, a w szczególności nauką języka hiszpańskiego. Będzie wpis o miejscach do nauki języka. Będzie wpis o miejscach, gdzie możecie się wiele dowiedzieć o kulturze krajów hiszpańskojęzycznych, czy też o historii, o pracy czy nauce w tych krajach.

To, jaki jest mój sposób na naukę nowego języka lub też konkretnie na naukę języka hiszpańskiego, to jest temat rzeka. O tym, jakie książki polecam również napiszę, a na obecną chwilę zapraszam Was do Doroty, która niedawno opublikowała wpis o tym, jakie książki do gramatyki poleca.

Pomysłów mam wiele.  Chciałabym je wszystkie zrealizować, ale na to potrzebuję czasu. Tak więc zachęcam Was do czytania, ponieważ jeszcze wiele przed nami.

K.


2 komentarze

Patryk Paul · 16 maja 2019 o 22:23

No przyznam szczerze, że nie mogę się doczekać tych wpisów! Aż tak się nie mogę doczekać, że aż się zalogowałem i napisałem komentarz :D.

Saludos!

    optimismocompartido · 16 maja 2019 o 22:32

    Nie będziesz musiał długo czekać, pierwszy wpis już w poniedziałek 🙂

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *