fbpx

Pierwszy wpis po raz drugi

Opublikowane przez OptimismoCompartido w dniu

Witam ponownie!
Oto nowa odsłona mojego starego bloga.
Poprzednia wersja optimismocompartido.pl kończy się na wpisie Moje STARE „O mnie”, czyli te słowa, które napisałam w 2016 roku.”.
Nowe życie bloga ma nową wersję sekcji O mnie, gdzie oczywiście zapraszam.

o mnie

Od teraz będzie wiele zmian. Język hiszpański nie zniknie z mojego bloga, wpisy będą w dwóch językach, ale nie będzie to tłumaczenie, tylko dwa łączone wpisy na ten sam temat. Prawie identyczne treści, merytorycznie to samo, ale ubrane w inne słowa.

Przez dłuższy czas OptimismoCompartido nie istniało jako domena, ale cały czas rozwijało się we mnie. Miałam szansę przemyśleć sobie wiele spraw i jak na mnie bardzo dużo jest ułożone ładnie w mojej głowie i czeka na realizację.

Otwierając z powrotem bloga, mam większą pewność co do tego, jakie treści będą pojawiać się w tej przestrzeni. Będzie bardzo motywująco.

1 wpis po raz 2

Najważniejszą sprawą na obecnym etapie bloga będzie zarządzanie czasem i organizacja siebie oraz planowanie. To będzie duża sekcja. Jest to jedna z moich pasji i rzeczy rozwojowych oraz celów w życiu. Będzie to również związane z moim „Sklepem”, który ruszył w sumie ciut wcześniej, niż z powrotem ruszyła ta strona. Będzie seria wpisów pomagających w jak najlepszym wykorzystaniu stron kalendarza, który od początku do końca zaprojektowałam sama. Dzięki kalendarzowi OptimismoCompartido mogę pozytywnie iść przez życie, ponieważ to życie jest super zaplanowane.

Chciałabym dorzucić „coś od siebie” i dodatkowo pisać bardziej osobiste wpisy z mojego życia w seriach „Polecam…” (różne rzeczy, miejsca czy książki) oraz comiesięcznych „Tu i teraz”. Bardzo lubię je na blogach, które czytam, ponieważ pokazują osobę piszącą bardziej prywatnie.

No i to by było na tyle w temacie wstępu do mojego nowego „ja” blogowego.

Mam nadzieję Wiem, że będzie tylko lepiej.

 

K.

 


1 Komentarz

Pierwsze urodziny drugiego życia bloga · 16 stycznia 2020 o 12:27

[…] dniu opublikowania pierwszego wpis (po raz drugi) miałam totalnie inny plan na to wszystko, z resztą sami zobaczcie w tamtym wpisie. Zaczęłam od […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *